Virtuální adopce

Pokud si nemůžete žádné zvíře adoptovat natrvalo, můžete některé adoptovat virtuálně.
To znamená, že budete každý měsíc přispívat libovolnou částkou na konkrétního pejska nebo kočičku, kteří jsou v domácí doživotní péči u našich dočaskářů. Pravidelně vám budeme posílat informace o tom, jak se psovi/kočce daří, včetně fotografií nebo i videí. Uvidíte, že vaše pomoc má smysl! Jako poděkování také dostanete elektronický certifikát. Pro více informací o virtuální adopci nás neváhejte kontaktovat.

Kdo nyní čeká na svého virtuálního anděla?

 

starší černý kříženec

MILOUŠEK

Miloušek je zhruba 10letý pejsek, který se k nám dostal ze záchytných kotců, kde strávil dva roky života bez povšimnutí a nyní si náležitě užívá teplého pelíšku, lásky a pozornosti, které se mu v dočasné péči dostává.

Milouškovi byl odstraněn nádor na varleti a má ještě bouli na přední noze z důvodu deformity po starší zlomenině. Boulička mu nečiní žádné obtíže ani komplikace. Co je ale horší - Milouškovi selhaly ledviny, kvůli čemuž musel být hospitlaizován. Z tohoto důvodu se jeho dočaskářka rozhodla, že si jej už ponechá v tzv. doživotní péči. Je to obrovské zlatíčko, které miluje své lidi a je vděčný, že už čas nemusí trávit sám venku v kotci.

Pro Milouška hledáme anděla nebo více spoluandělů, kteří by mu měsíčně přispívali částkou 1500 Kč. Ta by měla pokrýt náklady na léky a potřebnou péči.
ležící tříbarevná kočka

ČOČKA

Tahle 15letá tříbarevná kočička svůj život prožila po boku svého milujícího pána, který se o ni ale již nemohl dál starat. Putovala tedy k nám do dočasné péče. V novém prostředí se poměrně rychle aklimatizovala, se svou dočasnou tetou vychází krásně a velmi se na ni nafixovala.

Jelikož je Čočka dámou v úctyhodném věku, nenašli se o ni žádní zájemci. Na svůj věk je na tom zdravotně ale dobře a její dočasná teta si ji ponechá v doživotní péči.

Pro Čočku sháníme anděla, který by jí měsíčně přispíval 1 000 Kč, aby si mohla dopřát speciální granulky a konzervy pro kočičí seniory.
malý světlý pes

MIO

Mio je kříženec plemene shih-tzu a je mu 13 let. Jeho majitel mu nevěnoval dostatek pozornosti a péče, takže k nám dorazit hodně zacuchaný a nelibě vonící.

Mio miluje procházky a psí společnost, úplně nejradši má ale mazlení a válení se na gauči. Údajně má trpět epiliepsií, ta se ale zatím neprojevila. Na těle má menší, nezhoubné kožní útvary, jejichž odstranění se zvažuje.

Pro Mia sháníme anděla, který by mu měsíčně přispíval 1 000 Kč na granule, pamlsky a také veterinární kontroly.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook

Podporují nás