Náš tým

Za vznikem spolku stojí síla žen, které kolem sebe dokázaly shromáždit velkou bandu bezvadných lidí, a tak vznikl spolek Dočasky De De, z.s., který společně kope za lepší zítřek týraných a opuštěných psů.

Organizace spolku

Dita Pullmannová
Dita Pullmannová
+420 602 259 705
dipu@seznam.cz
Dominika Vaňková
Dominika Vaňková
+420 608 542 000
dominika@docaskydede.cz
Martina Svojšová
Martina Svojšová
+420 724 944 997
martina@docaskydede.cz

 

 

 

 

 

Celý spolek je tvořen dobrovolníky a všichni jeho členové pracují bez nároku na odměnu.

Kromě vedení spolku, které tuhle karavanu neúnavně táhne a udává směr, tvoří tým:

Dočaskáři
Jednotliví psi jsou ubytovaní u našich dočaskářů v Praze a okolí a začleněni do běžného chodu domácnosti. Z minulosti si s sebou mnohdy přináší zdravotní a psychické potíže a právě běžný chod domácnosti jim pomáhá začlenit se zpět do klasického, veselého, psího života. Dočaskář psovi poskytuje domov, zázemí, svou blízkost a právě prožíváním běžných denních situací ho socializuje.

Fotografové
Naše svěřence je potřeba inzerovat a hledat jim ty pravé domovy a k tomu jim pomáhají ty správné fotky, a tak v našem týmu najdete báječné fotografy, kteří dojíždí k našim dočaskářům a pořizují jim krásné snímky do alb. Odkazy na stránky některých z nich najdete úplně vespod této stránky.

Převozci
Ti, bez kterých by se opuštění psi do dočasných domovů a pod náš spolek ani nedostali. Převozci pejska vyzvednou a jsou tak prvním člověkem na cestě za lepším životem. Také převáží svěřence na veterinu nebo k nim dostávají krmení, hračky nebo léky.

Komunikace spolku
Za spolek je potřeba komunikovat na sociálních sítích, kde se vše domlouvá, spravovat aukce, které pro naše svěřence pořádáme, a taky třeba vytvořit tyto webové stránky. A za tím vším stojí další báječní členové týmu.

Pokud byste se chtěli do týmu přidat a přiložit ruku k dílu, velmi rádi vás uvítáme.

Mravenčí práce je hodně a za spolkem stojí i další a další báječní lidé. Děkujeme!